ADORACJA Najświętszego Sakramentu w sobotę 1 maja 2021 roku

przez | 24 kwietnia, 2021

W pierwszą sobotę miesiąca maja – 1 maja 2021 roku między godziną 11:00 a 21:00 będzie możliwość uczestniczenia w adoracji naszego Pana w Kaplicy Matki Bożej Pocieszenia u Ojców Augustianów.

„Jeżeli będzie trwało w Was to, co słyszeliście od początku, to i wy będziecie trwać w Synu i w Ojcu. A obietnicą tą, daną przez Niego samego jest życie wieczne …Co do was, to namaszczenie, które otrzymaliście od Niego, trwa w was i nie potrzebujecie pouczenia od nikogo, ponieważ Jego namaszczenie poucza was o wszystkim. Ono jest prawdziwe i nie jest kłamstwem. Toteż trwajcie w Nim tak, jak was nauczono. Teraz właśnie trwajcie w nim, dzieci, abyśmy, gdy się zjawi, mieli ufność i w dniu Jego przyjścia nie doznali wstydu.” (1J2,24-28)

Wsłuchujmy się w głos Ducha Świętego, który nas prowadzi drogą Prawdy. Kiedy klękniemy przed Świętym Obliczem Adorowanego Pana, nasze serca będą najbardziej skore do przyjęcia Jego pouczeń.

Jeżeli zechcesz umożliwić innym swoim braciom i siostrom- tym, których Duch sprowadzi do kościoła Św. Katarzyny w tą sobotę- spotkanie z Jezusem Eucharystycznym, to zgłoś do Oli Dzięgiel w której godzinie podejmiesz czuwanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *