Uwielbiam Go, bo JEST!

przez | 26 maja, 2021

Mam na imię Kuba i mam 19 lat. Na Seminarium Odnowy Wiary, prowadzone we Wspólnocie Nowe Jeruzalem przyszedłem z wieloma wątpliwościami odnośnie drogi życia. Byłem też uwikłany w grzechy nieczystości, z którymi nie mogłem sobie poradzić. Zły wmawiał mi, że jestem niegodny miłości Jezusa i że na nią nie zasługuję. Teraz wiem, że to było totalne kłamstwo!

Morze Łaski

Podczas tych 11 tygodni trwania seminarium Bóg przemawiał do mnie wiele razy w swoim Słowie, również poprzez słowa poznania dane osobom, które się nade mną modliły i przez głoszone konferencje.

Z dnia na dzień utwierdzał mnie w tym, że mnie kocha i że wcale nie muszę na Jego Miłość jakoś specjalnie zasłużyć.

W czasie modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie Pan oczyścił mnie i uwolnił od moich zniewoleń i obdarzył mnie morzem swojej łaski.

A gdy przyjąłem Jezusa jako mojego osobistego Pana i Zbawiciela i gdy wylał na mnie pełnię swojego Ducha, otrzymałem ogromną radość i chęć wielbienia Go w każdym możliwym momencie.

Od tamtej pory bez względu na to, co robię i gdzie się znajduję, czy jestem w tramwaju, czy w domu, czy też pracuję w ogrodzie – chwalę Pana i cieszę się z Jego nieskończonej miłości, którą mnie obdarza.

Uwielbiam Pana, bo żyję w czystości! Uwielbiam Go, bo przytulił mnie do swego serca! Uwielbiam Go, bo JEST!!!

Chwała Panu!

Kuba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *