„Pójdź za Mną”

przez | 14 września, 2021

Kochani!

Mam na imię Danuta, obecnie siostra Danuta. Od 4 lat jestem w Zgromadzeniu Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego.

Zanim wstąpiłam do Sióstr Sercanek, kilka lat wcześniej przeżyłam głębokie spotkanie z Jezusem prawdziwym i żywym Bogiem, z Jego miłością i tak rozpoczęło się moje nawrócenie. Bóg prowadził mnie i kształtował moje serce, wciąż wołał „Pójdź za Mną” i tak czyni do dzisiaj.

Na tej drodze budowania relacji z Bogiem, spotkałam wielu ludzi i wspólnot. Przez ponad 4 lata należałam do wspólnoty „Nowe Jeruzalem”, przeszłam formację i otrzymałam wsparcie duchowe, pomoc, gdzie później mogłam służyć innym posługując w różnych dziełach apostolskich.

Dziękuję Bogu za spotkanie każdego z Was, uczyliście mnie miłości i wskazywali drogę do Boga, dziękuję za dobro, radość, ale też trud i cierpienie. To wszystko było potrzebne, abym mogła wykonać kolejne kroki na mojej drodze powołania. Aby odważnie Bogu odpowiedzieć „Tak”, zostawić wszystko i pójść za Jezusem.

Dzisiaj jestem szczęśliwa i chcę powiedzieć każdemu „Nie bój się”. Jezus woła „Pójdź za Mną” i kocha każdego prawdziwą miłością i pragnie aby odpowiedzieć miłością na miłość.

Dziękuję za modlitwę.

Z darem modlitwy przy Sercu Jezusa s. Danuta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *