„Jestem!” – uwielbienie ewangelizacyjne na Krakowskim Rynku


„Jestem!” – uwielbienie ewangelizacyjne na Krakowskim Rynku poprzedzające uroczystość Bożego Ciała!

Wspaniała wiadomość dla wszystkich mieszkańców, turystów oraz członków wspólnot, ruchów i wszystkich wiernych Archidiecezji Krakowskiej. W wigilię Bożego Ciała, 7 czerwca 2023, na Krakowskim Rynku odbędzie się uwielbienie ewangelizacyjne prowadzone przez Marcina Zielińskiego – lidera wspólnoty „Głos Pana” i świeckiego ewangelizatora oraz Michała Króla wraz z zespołem muzycznym. Podczas wieczoru będą się dzielić swoim świadectwem, opowiadając zgromadzonym na Rynku w jaki sposób doświadczać bliskości Jezusa.

Rozpoczęcie o godzinie 19:00, zakończenie o 22:30 procesją światła wokół Rynku ze Słowem Bożym i rozdawaniem Ewangelii wg. św. Jana. Uwielbienie, celebracja Słowa Bożego, śpiew, modlitwa, konferencja, świadectwa, słowo Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego z modlitwą za miasto wypełnią swoim pięknem środowy wieczór.

Wydarzenie poprzedzać będzie trzy dniowe modlitewne Jerycho za miasto w kościele św. Wojciecha na Rynku od poniedziałku do środy (5-7 czerwca 2023) od godz. 7:00 do 21:15

Wspólnota Nowe Jeruzalem podejmuje czuwanie we wtorek, 6 czerwca 2023 w godz: 12:00 – 14:00 w kościele pw. św. Wojciecha (Rynek Główny)

“Jestem” rozpoczyna serię tegorocznych spotkań modlitewno-ewangelizacyjnych, które od wielu lat organizowane są w wielu miejscach Polski, aby podkreślić znaczenie uroczystości Bożego Ciała i pozwolić na doświadczenie działania Jezusa w naszych sercem, który jest dla nas Chlebem Życia (J 6, 35)

Organizatorem wydarzenia jest Sekretariat ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej.

Zapraszamy serdecznie wszystkich na ten cudowny czas.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

07 cze, 2023
Zużyty

Czas

19:00 - 22:30

Lokalizacja

Rynek Główny
Kraków

Organizator

Koordynacja Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Krakowskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Iconic One Theme | Powered by Wordpress